Kasyna Zcash na rok 2022 - Kasyno online ZCash

Podczas gdy większość kryptowalut oferuje pełne szczegóły płatności użytkownika w księdze publicznej, Zcash zapewnia prywatność, której szukają ludzie. W przeciwieństwie do innych kryptowalut, Zcash oferuje transakcje bez uprawnień i pełną prywatność użytkownikom z kryptografią zerową. Jest to waluta open source i zdecentralizowana z solidnymi funkcjami bezpieczeństwa i prywatności.

Wykorzystuje kryptografia recenzowana badania i zespół wysoko wykwalifikowanych profesjonalnych inżynierów stworzyli tę kryptowalutę o zwiększonym bezpieczeństwie. Zcash korzysta z platformy open source, która została oparta na bazie kodu Bitcoin i została rygorystycznie przetestowana przez ekspertów.

Kasyna akceptujące płatności ZCash

# 1
Do 5 BTC
+
250 darmowych spinów
  • Bonus do 4 depozytów!
  • Akceptowane płatności ZCash
  • Dostępnych jest 9 kryptowalut
* more terms & conditions apply
# 2
Do 5 BTC
+
200 darmowych spinów
  • Darmowy zwrot gotówki do 13%
  • Codzienne darmowe spiny do zgarnięcia
  • Specjalny bonus 51% dla graczy kryptograficznych
* more terms & conditions apply
# 3
100% bonus powitalny
+
100 darmowych spinów
  • Dostępne gry Bitcoin
  • Wpłać w Bitcoinie lub Ethereum
  • Możliwe również w Dogecoin, Litecoin, Tether
* more terms & conditions apply

Kto stworzył Zcash?

Protokół Zcash jest dostarczany przez zespół wykwalifikowanych naukowców, inżynierów i doradców z ZECC. Zespół odpowiedzialny za rozwój Zcash obejmuje wszystkich twórców protokołów Zerocoin i Zerocash.

Zespół Zcash składa się z inwestorów, doradców, inżynierów, naukowców itp. Zooko Wilcox jest dyrektorem generalnym i twórcą Zcash i ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy ze zdecentralizowanym i otwartym systemem, kryptografią i bezpieczeństwem informacji.

W skład zespołu naukowców wchodzą wykwalifikowany profesor z Wydziału Informatyki w Technion-Israel Institute of Technology, wykładowca z UC Berkley, doktorant informatyki z MIT, pracownik wydziału w School of Computer Science na Tel Aviv University, adiunkt w John Hopkins Information Security Institute itp.

Recenzja wideo Zcash

Istnieje organizacja non-profit o nazwie Zcash, która przez całą dobę pracuje nad ulepszeniem i utrzymaniem protokołu Zcash, aby zapewnić łatwość użytkowania obecnym i przyszłym klientom. Za 4 lata organizacja otrzyma 1,44% podstawy pieniężnej za wykonanie zadania. Organizacja powstała w marcu 2017 roku.

W jaki sposób Zcash poprawia bezpieczeństwo?

Wszystkie transakcje w tej kryptowalucie są anonimowe ze 100% osłoną, co oznacza, że ​​blockchain nie jest w stanie uzyskać danych nadawcy, odbiorcy ani wartości przelewu. Potraktuj Bitcoin jako HTTP dla pieniędzy, w tym kontekście Zcash to https, co oznacza zwiększone bezpieczeństwo.

Zcash oferuje funkcję zamienności co oznacza, że ​​jednostki są wymienne i można je odłączyć od określonej historii, tak aby każda grupa miała tę samą wartość. W związku z tym monety chronione można odłączyć, a łańcuch blokowy nie jest w stanie zidentyfikować historii kryjącej się za transakcją.

Jednocześnie kryptowaluta zapewnia poufność i anonimowość ze świata przed walutą cyfrową.

Ponieważ Zcash korzysta z protokołu open source, firma nie ma żadnej kontroli nad wydobywaniem, dystrybucją ani dostępem do żadnych chronionych lub prywatnych transakcji. W związku z tym jest wyposażony w dodatkową warstwę zabezpieczeń, co oznacza, że ​​wszystkie poufne i wrażliwe informacje osób są objęte całkowitą ochroną bez żadnego dostępu.

Jak działa Zcash?

Wszystkie informacje związane z transakcją są szyfrowane w chronionym środowisku. Ponieważ nie są dostępne żadne informacje o płatności, protokół opiera się na zk-SNARK który jest nowym modelem kryptograficznym. Ta konstrukcja odporna na zerową wiedzę została zaprojektowana i opracowana przez zespół kryptografów. System zapewnia, że ​​wszystkie dane są szyfrowane, podczas gdy zk-SNARK wygląda na to, że żadne informacje nie zostały skradzione ani oszukane.

System Zcash jest nieco identyczny z Bitcoinem. Jedyną różnicą, jaką Zcash ma do zaoferowania swoim użytkownikom, jest wybór szyfrowania lub ochrony informacji o transakcjach. Ta kryptowaluta zapewnia przejrzysty i chroniony adres, co oznacza, że ​​użytkownicy mają możliwość wysyłania pieniędzy anonimowo lub publicznie.

Można nawet przesyłać płatności przez ekranowany adres na przejrzysty adres i odwrotnie. W przypadku pierwszego saldo odbiorcy jest widoczne, aw drugim jest niedostępne.

Łatwo można dowiedzieć się, czy adres portfela jest przezroczysty. Adres zaczynający się od „t” jest przezroczysty, a adres zaczynający się od „z” ma ulepszoną prywatność dzięki ochronie za pomocą osłony. Ta kryptowaluta jest idealna do transakcji z wieloma podpisami, ale zabraknie ulepszonej funkcji prywatności. ZCash obsługuje wszystkie transakcje Bitcoin.

Jakiej nowej technologii używa Zcash?

Aby lepiej służyć klientom, Zcash wykorzystuje nowe aplikacje, wykorzystując istniejącą technologię blockchain i stosując to samo do najnowocześniejszych technologii. Wszystkie transakcje są całkowicie zaszyfrowane, a łańcuch bloków nie jest w stanie ich zidentyfikować.

Jedną z podstawowych technologii oferowanych przez tę kryptowalutę jest zk-SNARKS czyli kryptografia o zerowej wiedzy. To znaczy Zero wiedzy Zwięzły, nieinteraktywny argument wiedzy. Nie jest wymagana interakcja między weryfikatorem a weryfikatorem.

Jak korzystasz z Zcash?

Aby korzystać z tej kryptowaluty, ludzie muszą najpierw mieć portfel cyfrowy. Oficjalny klient Zcash jest dostępny dla systemu operacyjnego opartego na systemie Linux. Zmodyfikowana wersja jest dostępna dla systemów operacyjnych Windows i Mac. Dostępne są aplikacje portfeli innych firm.

Istnieje portfel sprzętowy o nazwie Trezor and Ledger, który jest bardzo przydatny do przechowywania znacznej ilości Zcash.
Użytkownicy mogą zdobyć Zcash, kupując go w kopalni lub na giełdzie. Dostępnych jest wiele różnych kantorów. Firmy, które chcą w tym akceptować płatności kryptowaluta trzeba skontaktować się z programistami w celu uzyskania pomocy. Z członkami społeczności można wchodzić w interakcje za pośrednictwem czatów lub forów.

Wniosek

Jeśli korzystałeś z Bitcoin i szukałeś kryptowaluty, która może zaoferować ulepszone funkcje bezpieczeństwa i prywatności, Zcash Cię nie zawiedzie. Działa mniej więcej tak Bitcoin ale z opcją ochrony adresu bez konieczności poświęcania prywatności użytkowników.

Zcash ma świetlaną przyszłość i rośnie w siłę. Jego popularność rośnie i nie ma powodu, dla którego nie powinieneś używać tej kryptowaluty, jeśli chcesz pozostać anonimowy.

×

Zakręć kołem fortuny!

Kanwa nie jest obsługiwana, użyj innej przeglądarki.
Nie czuję się szczęśliwy
Selektory ogólne
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Szukaj w postach
Szukaj na stronach