Wpłać w Monero
Grać

10 najlepszych kasyn Monero na rok 2022 - kasyno online Monero

W ciągu roku na rynku pojawiło się wiele różnych kryptowalut, a wiele z nich starało się zachować dyskrecję i zapewniać użytkownikom najlepszą prywatność.

Jednym z najpopularniejszych jest Monero - to tylko kwestia czasu, zanim kasyna online zaczną akceptować płatności Monero.

Lista Toxic-online.net Monero na rok 2022

# 1
Do 5 BTC
+
250 darmowych spinów
 • Bonus do 4 depozytów!
 • Play with Monero & Tron
 • Dostępnych jest 9 kryptowalut
* more terms & conditions apply
# 2
Pakiet powitalny do 5 BTC
 • Gry BTC
 • Monero + Wiele innych dostępnych kryptowalut
 • Graj bez rejestracji
* more terms & conditions apply
# 3
100% bonus powitalny
+
100 darmowych spinów
 • Dostępne gry Bitcoin
 • Wpłać w Bitcoinie lub Ethereum
 • Dostępnych jest wiele innych kryptowalut
* more terms & conditions apply
# 4
5 BTC
+
300 darmowych spinów
 • Codzienne krople gotówki
 • 20% zwrotu gotówki
 • Wypłata średnio w mniej niż 10 minut
* more terms & conditions apply

Bitcoin był pierwszą i najpopularniejszą kryptowalutą na rynku jest reklamowana jako zapewniająca użytkownikom najlepszą anonimowość. Tożsamość użytkownika jest całkowicie chroniona i zapewnia najwyższy poziom prywatności, jaki można uzyskać. Bitcoin wykorzystywał losowo generowane litery i ciągi cyfr, pseudonimowe adresy itp. w celu ochrony tożsamości użytkowników, ale takie podejście okazało się nieskuteczne.

Wszystkie transakcje i adresy Bitcoin można śledzić w łańcuchu bloków i są one łatwo dostępne publicznie. Chociaż indywidualny adres bitcoin jest anonimowy, z biegiem czasu wiąże się z serią transakcji. Dlatego przyjaciołom, krewnym i agencjom rządowym łatwo jest zrozumieć trendy zakupowe adresu właściciela.

Wiele osób żyje pod fałszywym pretekstem, że transakcje Bitcoin są prywatne, ale powinieneś wiedzieć, że organy ścigania mogą śledzić twoje zakupy, korzystając z analizy blockchain.

Kilka lat później po wydaniu Bitcoina niektóre kryptowaluty zostały opracowane głównie w celu zapewnienia anonimowości użytkownikom. Jak na przykład Dziarskość wykorzystuje funkcję o nazwie CoinJoin, która łączy środki od różnych użytkowników w celu ochrony tożsamości użytkownika.

Inna popularna kryptowaluta o nazwie Zcash wykorzystuje funkcję o nazwie zk-SNARKS, która ułatwia użytkownikom wymianę informacji poprzez zachowanie anonimowości. A najlepsze jest to, że blockchain tej kryptowaluty nie ujawnia wartości żadnej transakcji.

Funkcja prywatności tej kryptowaluty jest opcjonalna. Większość użytkowników powstrzymała się od jej wykorzystania. Pisząc ten raport, 28% transakcji podlega ochronie prywatności.

Z drugiej strony, Monero jest domyślnie całkowicie prywatne. Ostatnio stał się wirusowy i wiele osób używa go w celu zachowania anonimowości w swoich transakcjach online.

Co to jest Monero?

Jest to oprogramowanie typu open source i zorientowane na prywatność kryptowaluta dla osób szukających anonimowości. Został uruchomiony w kwietniu 2014 roku i przez lata zyskał dużą popularność i znaczenie. Twórcy wprowadzili tę innowacyjną walutę, całkowicie polegając na darowiznach od ludzi i członków społeczności.

Ta kryptowaluta wykorzystuje sygnatury pierścieniowe i ukryte adresy, aby chronić tożsamość użytkowników. Podpis pierścieniowy wykorzystuje klucze konta użytkownika z kluczami publicznymi uzyskanymi z łańcucha blokowego kryptowaluta. Oznacza to, że nikt z zewnątrz nie będzie mógł powiązać podpisu z żadnym konkretnym użytkownikiem.

Koncepcja podpisu pierścieniowego została po raz pierwszy zwizualizowana przez naukowców z MIT i Instytutu Weizmanna w 2001 roku. Technologia ta pomogła firmie Monero, czyniąc wszystkie transakcje całkowicie bezpiecznymi i anonimowymi. Najważniejsze, że waluta przetrwała próbę czasu.

Warto zauważyć, że chociaż kilka kryptowalut zapewnia usługi mieszania, ludzie generalnie łączą monety, gdy nie chcą niczego ujawniać. Z drugiej strony Monero łączy wszystkie monety użyte w transakcji, co oznacza, że ​​nie ma żadnych podejrzeń. W związku z tym dane logowania użytkownika są całkowicie nieznane i żadna strona trzecia nie może śledzić zakupów.

Wszystkie szczegóły transakcji Monero są anonimowe. Użytkownicy mają możliwość podzielenia się informacjami ze swoim znajomym lub kimkolwiek specjalnym. Konto użytkownika jest dostarczane z kluczem widoku, który może być używany przez każdego do przeglądania transakcji.

Podpis pierścieniowy całkowicie zabezpiecza odbiorców i nadawców zaangażowanych w transakcję Monero i nikt nie może znać dokładnej kwoty przelewu. Niedawno wprowadzono nową aktualizację o nazwie RingCT, która chroni wartość transakcji, a także nie ukrywa danych nadawcy i odbiorcy.

Oprócz oferowania podpisów pierścieniowych, Monero oferuje zwiększoną prywatność użytkownikom z ukrytymi adresami, które są generowane losowo z jednorazowym adresem utworzonym dla pojedynczej transakcji online dla odbiorcy. W rezultacie publikuje unikalny adres.

Zamienność i adopcja

Oferując użytkownikom najnowocześniejszą prywatność, ta kryptowaluta zapewnia zamienność, co oznacza, że ​​pojedyncza jednostka walutowa może zostać zastąpiona inną. Oznacza to, że każda moneta miałaby taką samą wartość. Ponieważ blockchain rejestruje historię transakcji własnych bitcoinów, kupcy i giełdy mogą szybko zamknąć monety w przypadku określonych zdarzeń, takich jak kradzież.

Ze względu na niewykrywalną naturę Monero, każda moneta jest równa w oczach kupca. Bez tego poziomu zamienności sprzedawca, który akceptuje kryptowalutę, mógłby odmówić przyjęcia jednostki jednego z tych aktywów z powodu wcześniejszej historii transakcji.

Z tego powodu Monero rośnie w siłę od czasu premiery. Ze względu na popularne zapotrzebowanie, ciemne rynki internetowe, takie jak Oasis i AlphaBay, zaakceptowały tę kryptowalutę. Monero zostało zaakceptowane przez rynek Oasis w tym samym roku i przyciągnęło wiele uwagi mediów.

Rynek Monero

Rynek Monero jest mniej więcej podobny do innych kryptowalut. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tej kryptowaluty, możesz to zrobić za pośrednictwem giełd takich jak na przykład Kraken, Bitfinex i Poloniex.

Poloniex to pierwsza w historii giełda oferująca tę kryptowalutę osobom z ośmioma różnymi parami walutowymi w lipcu 2014 r. Bitfinex, który jest uważany za największą giełdę bitcoinów przez pary handlowe BTC / USD, takie jak XMR / BTC i XMR / USD po złożeniu pozwu w listopadzie Tym samym umożliwiając wypłaty i wpłaty Monero.

Kraken był kolejną giełdą, która oferowała handel Monero w styczniu 2017 roku i notowała pary walutowe, takie jak XMR / XBT, XMR / EUR i XMR / USD. Na swoim oficjalnym blogu Kraken niezmiernie pochwalił Monero za to, że jest najlepszą kryptowalutą o dużych obrotach i płynności.

Podobnie jak inne kryptowaluty, Monero oferuje swoim użytkownikom kopanie bloków. Chociaż osoby fizyczne mają dostęp do puli wydobywczej, mogą samodzielnie wydobywać Monero.

Dopóki masz komputer przy sobie, możesz wziąć udział w tej czynności. Nie ma specjalnych wymagań sprzętowych do wydobywania bitcoinów.

Ta kryptowaluta korzysta z określonego algorytmu zwanego Pow lub Proof of Work, który oferuje dostęp do szerokiej gamy procesorów w celu udostępnienia wydobycia różnym stronom zamiast tylko dużych pul wydobywczych.
Czas blokady Monero wynosi około 2 minut.

Pisząc tę ​​recenzję, nagroda blokowa wynosiła około 7,46 XMR, co oznacza, że ​​sieć kryptowalut produkowała 224 XMR co godzinę i 5376 XMR w ciągu jednego dnia. Szybkość mieszania sieci wynosi 81,84 miliona skrótów na sekundę.

Zmienność cen Monero

Cena XMR Token tej kryptowaluty doświadczyła zmienności w niektórych momentach, sięgając nawet 70% w zeszłym miesiącu i ponad 1300%, odkąd zaczęła handlować CoinMarketCap. Od momentu powstania Monero odnotowuje wahania od 0,25 USD w styczniu 2015 r. Do 60 USD w maju 2017 r.

Podczas gdy niektórzy analitycy zinterpretowaliby zmienność cen w Monero jako mniej wiarygodną, ​​oferuje ona jednak szansę dla traderów. Jako handlowiec możesz kupić tę kryptowalutę, używając zarówno walut fiducjarnych, jak i kryptowalut, które można sprzedać w odpowiednim czasie, aby zaksięgować zysk.

W ostatnich czasach Monero wygenerowało dużą widoczność, a wszystko to dzięki akceptacji z kilku ciemnych rynków internetowych. Ze względu na swoją prywatność Monero oferuje dużą konkurencję dla innych kryptowalut, takich jak Zcash. Cena Monero działałaby jako podaż i popyt. Warto zauważyć, że niepewność dotycząca kryptowaluty byłaby dobrodziejstwem dla inwestorów i pomogłaby im zaksięgować duże zyski.

×

Zakręć kołem fortuny!

Kanwa nie jest obsługiwana, użyj innej przeglądarki.
Nie czuję się szczęśliwy
Selektory ogólne
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Szukaj w postach
Szukaj na stronach